مقالات

تلفن مرکز عرضه دام زنده ؛ شماره تماس مراکز فروش تهران و کرج

شماره تلفن تماس مرکز عرضه دام زنده تهران جهت خرید گوسفند زنده و انواع دام ها همچون گوساله، گاو، شتر، بز و بزغاله و … که می توانید در هر ساعت از شبانه روز با مراکز کشتارگاه تماس بگیرید. کسانی که قصد دارند از طریق تلفن مرکز فروش دام کشتار روز اقدام به ثبت سفارش کنند می توانند از طریق شماره تماس های درج شده در زیر ارتباط برقرار کنند.

توجه داشته باشید که در بخش آدرس مرکز خرید و فروش دام زنده تهران هم ما لیست مراکز فروش گوسفندان و سایر دام ها و حتی طیور محلی را خدمت شما معرفی کردیم.

شماره تلفن مرکز عرضه دام زنده گوسفند

زمانی که صحبت از سفارش تلفنی به صورت تماس می شود باید بدانیم که خرید اینترنتی و غیر حضوری می باشد. این روش چندین سال است که به خوبی جا افتاده و مردم پایتخت و حتی در کرج برای سفارش از طریق سایت های اینترنتی و سایت های آگهی آنلاین اقدام می کنند. این روش بسیار کار افراد را آسان کرده است. به طوری که به راحتی تنها با یک تماس می توانند اقدام به ثبت سفارش انواع دام و طیور زنده همچون مرغ و خروس، بوقلمون و شترمرغ کنند.

شماره تلفن تماس مراکز خرید و فروش دام زنده در تهران و کرج

شماره تلفن شرق تهران

مرکز فروش دام زنده در شرق تهران در خدمت تمامی عزیزانی می باشد که قصد دارند در این محدوده اقدام به خرید گوسفند زنده کنند. مجموعه گوسفند زنده 98 در سال 1400 با راه اندازی چندین شعبه مختلف در تهران و کرج سعی کرده است تا نیاز تمامی مشتریان خود را در راستای ارسال سریع دام برطرف کند. هم اکنون می توانید با شماره مرکز فروش دام شرق تهران که در ادامه مشخص کرده ایم در ارتباط باشید. توجه داشته باشید که شما می توانید با سایر شماره ها هم تماس بگیرید و برای محدوده خاص سفارش را ثبت کنید.

تلفن تماس غرب تهران

وجود شعبه های مختلف در سراسر پایتخت سبب شده است تا بخشی را برای منطقه ای دیگر از شهر در نظر بگیریم. همشهریان گرامی می توانند با شماره مرکز پخش گوسفند غرب تهران برای خرید بره زنده، گوسفند، گاو و گوساله زنده، بزغاله و بز و حتی شتر ارتباط برقرار نمایند.

همچنین لازم است اشاره کنیم که علاوه بر این شماره شما می توانید با سایر خطوط مرکز عرضه و کشتارگاه گوسفندان در بازار تماس بگیرید. این تفکیک تنها برای مشخص شدن اینکه مشتریان از کدام محدوده تماس میگیرند می باشد. بنابراین محدودیتی برای تماس با سایر موارد وجود ندارد.

شماره تماس مرکز فروش گوسفند زنده

شماره تلفن شمال تهران برای خرید گوسفند

گوسفند 98 با دارا بودن شعبه در شمال تهران سعی دارد تا سفارشات مربوط به این منطقه در سریع ترین زمان ممکن از نزدیکترین شعبه ارسال کند. دقت داشته باشید که همانند بخش های قبلی که مربوط به شرق، غرب و جنوب تهران می باشند شماره تلفن مرکز عرضه دام زنده در کرج و تهران محدودیتی برای تماس ندارد و می توانید با هر کدام از شماره های معرفی شده در سایت تماس بگیرید. تنها نکته مهم در این باره مربوط به خرید از یک مرکز معتبر و قابل اعتماد است که از جهت های مختلفی مشکلی در خرید برای شما دوستان گرامی پیش نیاید.

شماره تلفن مرکز پخش گوسفندان کرج

در مقالات قبلی در رابطه با قیمت گوسفنده زنده در کرج برای کشتار روز صحبت هایی داشتیم. همچنین در مقاله دیگری درباره مرکز خرید و فروش دام زنده در کرج نیز بحث کردیم که جزئیات مربوط به این شهر را به طور کامل شرح دادیم. اکنون برای خرید هر نوع دام زنده ای که مد نظر دارید می توانید با شماره مراکز کشتارگاه در کرج تماس گرفته و به صورت غیرحضوری در کمتر از یک دقیقه سفارش دام کشتار دهید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا