مقالات

خرید گوسفنده زنده در تهران

خرید گوسفنده زنده آنلاین از طریق سایت اینترنتی که روند سفارش را برای شما آسان کرده است امکان پذیر می باشد. در این مقاله از سایت خرید و فروش گوسفند زنده در تهران قصد داریم تا جزئیاتی در رابطه با نحوه خرید از سایت را خدمت شما توضیح دهیم. توجه داشته باشید که بهترین کشتارگاه و مرکز خوب برای خرید شرایط و ویژگی های خاصی دارد که سعی داریم به بررسی این موارد بپردازیم. همچنین پیشنهاد می کنیم اگر تا کنون تجربه خرید گوشت گوسفندی زنده که منظور همان دام زنده است را نداشته باشید، یا از کسی راهنمایی دریافت کنید یا اینکه حتما از یک مرکز گوسفند فروشان خوب خرید کنید تا مشکلی برای شما پیش نیاید.

خرید گوسفند زنده

زمانی که صحبت از خرید گوسفنده زنده پیش می آید باید به چند نکته که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند دقت لازم را داشته باشیم. وجود سایت های مختلف این روزها انتخاب یک مرکز خوب و معتبر را برای افراد کمی دشوار کرده است و اکثرا برای خرید گوسفند مجبور هستند با چندین مرکز پخش به صورت تلفنی تماس بگیرند تا در صورت مناسب بودن یکی ازز آنها را برای سفارش انتخاب کند.

مهمترین موردی که باید در هنگام خرید گوسفند زنده به آن توجه کنید مربوط به قیمت روز می باشد. اینکه شما در چه شهری هستید و قیمت در شهر شما چقدر است. همچنین نوع نژادی که در میدان دام به فروش میرسانند مربوط به به چه نژادی است. مورد مهم دیگر در این رابطه به موضوع وزن گوسفند مربوط می شود که باید درباره آن به اندازه کافی اطلاعات داشته باشید. با در نظر داشتن همین چند مورد شما احتمالا یک خرید خوب را تجربه خواهید کرد.

اما اگر در این زمینه ها اطلاعات لازم نداشته باشید و اگر از یک مرکز نامعتبر که هیچگونه مجوز و پروانه فعالیت ندارد بخواهید دام کشتار روز خریداری کنید، ممکن است تجربه بدی را داشته باشید.

قیمت خرید گوشت گوسفندی زنده چقدر است

خرید بره زنده

بسیاری از افرادی که به بازار گوسفندان تهران مراجعه می کنند خواهان خرید بره زنده هستند که دلیل آن خرید یک دام با وزن پایین می باشد. البته کسانی که میخواهند بره بخرند باید بدانند که قیمت آن نسبت به گوسفند کمی گرانتر است. بنابراین اگر می خواهید با انتخاب بره قیمت کمتر پرداخت کنید این یک انتخاب نادرست است. انتخاب دام سبک وزن تنها برای کسانی مناسب است که خودشان تمایل به خرید بره دارند. پس بستگی به نیاز خود باید انتخاب گوسفند را انجام دهید.

قیمت هر کیلو بره همانطور که گفته شد چند هزار تومان بالاتر و گرانتر از قیمت گوسفنده روز می باشد. همانطور که میدانید وزن گوسفنده زنده قیمت آن را مشخص می کند. بنابراین باید نرخ اعلامی برای هر کیلو گوشت گوسفندی زنده باشد.

برای خرید و اطلاع از قیمت بره زنده در کرج با قربانی و ذبح رایگان می توانید به مقاله مربوطه مراجعه کنید.

دلیل و هدف از خرید چیست؟

از مهمترین بخش های این مقاله می توان به این پاراگراف اشاره کرد. اینکه هدف از خرید چیست و چرا ما قصد خرید گوسفنده زنده داریم؟ به زیان ساده تر شما برای چه منظوری قصد خرید دارید؟ آیا برای مصرف گوشت قرمز که نیاز روزمره است قصد دارید گوسفند بخرید، برای قربانی کردن در عید قربان، قربانی کردن در ایام محرم روز های تاسوعا و عاشورای حسینی، عقیقه برای نوزاد، قربانی برای دفع بلا، نذری، رفع حاجت، قربانی در مراسمات عقد و عروسی، جشن ها و مراسمات مختلف حجاج و … که همگی می توانند دلیل بر خرید گوسفند زنده می باشند.

یکی از اهداف خرید برای دامداران مربوط به پرورش و پرواربندی می باشد که این مورد با سایر موارد کاملا متفاوت است. زمانی که هدف ذبح باشد باید نوع نژاد آن را از نوع گوشتی انتخاب کرد. قیمت گوشت گوسفندی زنده در تهران برای قربانی و ذبح در همه نژادها اکثرا یکی می باشد. اما برخی از نژادهای خاص که مربوط به مناطق مختلفی هستند کمی تفاوت قیمت دارند.

شما باید برای ذبح و قربانی از مرکز فروش گوسفنده زنده تهران که نژاد گوشتی می فروشند خرید خود را انجام دهید. دلیل انتخاب گوسفندان نژاد گوشتی ، بازدهی بهتر آنها از نظر گوشت می باشد. بنابراین حتما لازم است هنگام خرید به این موضوع مهم دقت کنید. سایر نژادهای شیری، پشمی و … برای قربانی و ذبح به دلیل مختلف مناسب نیستند، زیرا مقدار گوشت خالص دام زنده بعد از ذبح بسیار کم خواهد بود.

در ادامه میپردازیم به اینکه از کجا گوسفند زنده بخریم؟ پاسخ این سوال مربوط می شود به اینکه چگونه مراکز فروش دام زنده در تهران را که قابل اعتماد و معتبر هستند پیدا کنیم.

مرکز خرید گوسفنده زنده در تهران کجاست

ویژگی های یک مرکز خرید گوسفنده زنده خوب

شاید بخواهید برای خرید گوسفنده زنده در تهران دنبال یک مرکز معتبر و خوب باشید. به طور کلی یک مرکز فروش خوب می تواند چندین ویژگی داشته باشد که سبب خوب بودن آنها خواهد شد. سعی داریم در اینجا مهمترین نکات مربوط به یک مرکز خرید گوسفندان تهران اشاره می کنیم.

  • وجود مجوز رسمی و پروانه کسب در زمینه دام زنده
  • ذبح بهداشتی و رعایت پروتکل های لازم از نظر بهداشت
  • وجود قصاب ماهر و با سابقه برای قصابی درست
  • دارای دام گوسفند و گوساله ارگانیک و طبیعی رشد کرده
  • امکان تسویه در محل بعد از تحویل به مشتری
  • تغذیه سالم بدون استفاده از مواد شیمیایی و داروهای مختلف
  • عدم خوراندن آب نمک به گوسفندان جهت تشنه شدن آنها
  • عدم فروش گوسفندان پیر و بیمار
  • و …

نکاتی که ما در بالا جهت خرید خدمات شما گفتیم مربوط به برخی از ویژگی های یک مرکز خوب و معتبر است که می توانید با خیال راحت از این نوع مراکز فروش و پخش گوسفندان گوشتی خرید خود را انجام دهید.

منبع: گوسفند زنده 98 مرکز فروش گوسفند، بره، گاو، گوساله، بز، بزغاله و شتر به صورت زنده برای کشتار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا